Volejte +420 777 571 537

Tweet Facebook YouTube
Ukázka kovovýroby Ukázka kovovýroby Ukázka kovovýroby

KURZY A SEMINÁŘE

Starověká kovárna

Také si myslíte, že to mládenec na obrázku nemá lehké? Jak by také ne - když se snaží naučit řemeslo sám. Pokud vás láká, dozvědět se o kovářství něco více, než jen to co znáte z ukázek na historických trzích, a třeba si ho i sami vyzkoušet, tak následující nabídka je určena vám.

Jako jedna z mála kováren v ČR, pořádáme pravidelné řemeslné kurzy pro laickou nebo amatérskou veřejnost a dále semináře, určené pro děti a mládež. V přehledné tabulce na konci stránky si můžete zvolit kurz, který vás láká nejvíce a stáhnout si k němu podrobný informační leták.

Co vás čeká?

Většina našich kurzů je spojena s řemeslnou praxí, což znamená, že jejich účastníci se po odborné instruktáži samostatně věnují probírané řemeslné technice. Praktické kurzy jsou jednodenní, rozdělené do dvou částí. Část označená "I." je základní seznámení s problematikou, následované pásmem praktických ukázek, po jejichž zakončení pracují účastníci sami. Část "II." je následné prohloubení naučených základů, kdy už účastníci řeší své vlastní problémy a lektor je prakticky provádí skrze konkrétní úskalí, která je mohou při práci potkat. Pro možnost účasti na kurzu typu "II.", vyžadujeme předchozí absolvování části "I."

Naše semináře jsou určeny primárně pro vzdělávací programy a zařízení, které chtějí svou nabídku rozšířit o nový a netradiční seminář, anebo by cíleně rádi vzbudili ve svých žácích zájem o kovy a řemesla s nimi spojená. Součástí seminářů jsou praktické ukázky, ale nikoli vlastní praxe účastníků. Konkrétní tématické zaměření semináře je možné po domluvě s lektorem upravit tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám.

img

Náplň našich kurzů

Všechny řemeslné kurzy zahrnují úvodní školení o bezpečnosti práce a při následné praxi je bezvýhradně vyžadováno jeho dodržování. Nástroje a ochranné pomůcky jsou každému zapůjčeny na místě. Materiál, včetně spotřebního, je zahrnut v ceně. Účastníci pokročilých kurzů mohou po předchozí domluvě pracovat s vlastním materiálem a v takovém případě je jim tento odečten z ceny.

img

Dárkové poukazy

Libovolný z kurzů, nebo jejich kombinace je možné zakoupit formou dárkového poukazu. Pro semináře tato možnost neplatí. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce, jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím emailu, anebo telefonicky a domluvíme přesné podmínky. Poukaz může být přenosný anebo adresný, čili na konkrétní jméno.

Seznam našich kurzů a seminářů

Název Obsahuje praxi Cena bez DPH* Informace o kurzu
Kovářský kurz I. ANO 2500,- PDF ke stažení zde..»
Kovářský kurz II. ANO 3000,- PDF ke stažení zde..»
Kovářské svařování ANO 3500 Zde »
Výroba nožů s pevnou čepelí ANO 6500,- Zde »
Tajemný svět kovů (seminář) NE 2500,- Zde »

* Ceny jsou uvedeny v CZK, BEZ 21% DPH.