Volejte +420 777 571 537

Tweet Facebook YouTube
Ukázka kovovýroby Ukázka kovovýroby Ukázka kovovýroby

Nabízené služby

Hořící výheň.

Níže uvedené obory představují hlavní část naší nabídky. Drobnější části výrobního procesu, které považujeme v naší praxi za samozřejmé, zde uvedeny nejsou. Proto - nenajdete-li níže přesně to, co jste hledali, můžete se na nás s dotazem obrátit přímo.

Po předchozí domluvě dojíždíme a poptávané práce vykonáváme přímo na místě. Obory, které toto neumožňují jsou výslovně označeny. Zda je ta která služba takto mobilní či ne, se dozvíte v její specifikaci.

 

Volné ruční kování

Ukázka ručního kování.

Touto metodou v kombinaci s ostatními vzniká stěžejní část naší produkce. Koveme a stavíme brány, ploty, mříže, zámky a zamykací systémy. Z prací do interiéru například nářadí a nástroje, nebo designové doplňky. Pracujeme s konstrukční ocelí, nerezovou ocelí, titanem a barevnými kovy. Zápustkovým kováním jsme schopni pokrýt poptávku výroby drobnějších kovaných segmentů.

Tuto službu je možné v omezené míře provádět i na místě, mimo dílnu.

Strojní obrábění

Ukázka soustružení.

V rámci naší práce soustružíme například panty, čepy, příložky, řemenice, "skládačkové prvky" větších konstrukcí a podobné. Univerzální frézku využíváme při výrobě mříží, průchodek a jiných přesných dílů. Služby obou těchto strojů nabízíme i samostatně.

Kromě kovů obrábíme i plasty, jako je silon, novodur, plexisklo a další.

Tuto službu není možné provádět mimo dílnu.

Svařování

Ukázka svařování.

Svařujeme konstrukční oceli, nerezové oceli a barevné kovy, včetně hliníku. Používáme metodu obloukového svařování, TIG s ochranou argonovu atmosférou a autogen. Jelikož u jednotlivých metod existují výrazné rozdíly v ceně za svár, doporučujeme nejprve se s námi poradit o nejvýhodnější a zároveň nejefektivnější použité technologii.

Tuto službu je možné provádět na místě, mimo dílnu.

Kreslení v CAD

Kreslení v CAD.

Přestože už je v dnešní době vypalování laserem a ostatními technologiemi cenově i logisticky dostupné, bez výkresu se neobejdete. Proto v rámci přípravy na tvarové vypalování laserem, kreslíme ve 2D v CAD programech do formátů *.dwg a *.dxf. Kreslení lze u nás objednat samostatně, nebo včetně následného vypálení. Pro cenové a dodací podmínky nás kontaktujte předem.

Tuto službu je možné provádět i na místě, mimo dílnu.

Gravírování kovů laserem

Ukázka gravírování kovů laserem.

Gravírujeme, značíme a popisujeme všechny typy kovových materiálů, včetně nerezové oceli, mosazi, hliníku a titanu. Většinu zakázek odbavujeme na počkání, či do 24 hodin. Zároveň jsme schopni laser a operátora poskytnout na externí akce, srazy, výstavy a festivaly.

Tuto službu je možné provádět i na místě, mimo dílnu.


Doplňkové služby mimo hlavní nabídku

Služby, které nabízíme ve spolupráci s našimi prověřenými partnery.

  • Žárové zinkování - povrchová antikorozní úprava
  • Přáškové lakování - povrchová antikorozní úprava
  • Laser / Plazma - řezání přesných tvarů s pomocí těchto technologií
  • Odlévání hliníku - formy můžete dodat vlastní, anebo je zhotovíme my

Objednávka doplňkových služeb

Jelikož tyto služby nezajišťujeme vlastními silami a prostředky, nýbrž prostřednictvím našich partnerů, je nutné počítat s delšími dodacími lhůtami, než na jaké jste u nás zvyklí.

V případě, že budou tyto služby zahrnuty do celkové zakázky, zohledníme to při přípravě cenové nabídky a termínu dodání. Pokud byste tyto služby poptávali samostatně, ověřtě si prosím předem jejich časovou dostupnost prostřednictvím některého z uvedených kontaktů. Děkujeme.